İletişim

Foto-Tech
Büyük Postane Cad. No:1 Zafer Han Kat 2 Sirkeci - İstanbul
teknik@nikonservisi.com
foto@fototech.com.tr

Whatsupp ile iletisimGsm: +90 555 467 82 82
Whatsupp ile iletisimTelefon: +90 212 511 31 31

Map Data
Map data ©2018 Google
Map DataMap data ©2018 Google
Map data ©2018 Google
Map
Satellite
5 m 

Ulaşım

Nikon Servis için en doğru adrese ulaşmanın yolları şöyledir;  

Marmaray ile ulaşmak için Sİrkeci İstasyonu'nda inin ve asansör ile yukarı çıktıktan sonra sağa dönüp sokağın köşesine kadar yürüyün. Köşeden tekrar sağa döndüğünüzde caddenin karşı tarafında KuveytTurk Bankası'nı göreceksiniz. Bankanın sokağı Mısır Çarşısına giden sokaktır. Firmamız sokağa girer girmez soldaki ilk binanın 2.katındadır ( Jack Wolfskin Mağazasının Üstündeyiz )

Tramvay ile gelecek müşterilerimiz Sirkeci Durağı'nda inip, Cağaloğlu'na doğru çıkan caddeyi takip edince sağ kolda KuveytTürk bankasını görecekler. Bankanın hemen yanındaki sokağa girince soldan ilk binanın 2.katındayız. Büyük Postane ile aynı sıradayız.      

Ürün Gönderme

Uzak bir bölgede ikamet eden müşterilerimiz kargo ücreti ödemeden ürünlerini Sürat Kargo ile gönderebilirler. Kargoya gidildiğinde alıcı kısmına aşağıdaki numaranın yazılması yeterlidir.

Sürat Kargo Anlaşma Numaramız: 105 895 5415

*Arızalı ürünlerini firmamıza gönderecek müşterilerimizden ricamız yalnızca ürünün kendisini göndermeleridir. Batarya, hafıza kartı, çanta, kılıf, kutu vs aksesuarları söküp almanızı önemle rica ediyoruz.